Bireta

AUTOR SŁOWNIKA

Bireta Professional Translations to jedna z największych firm tłumaczeniowych w Polsce. Od początku działalności specjalizuje się w tłumaczeniach dla branży energetycznej, a w ostatnich kilku latach wykonuje tłumaczenia związane z morską energetyką wiatrową. Jest zaangażowana m.in. w projekty budowy MFW Bałtyk I, Bałtyk II i Bałtyk III.

ILF

PATRONAT MERYTORYCZNY

ILF Consulting Engineers Polska jest jedną z wiodących firm projektowo-doradczych, zaangażowaną w największe inwestycje w Polsce.
ILF Polska aktywnie uczestniczy w rozwoju energetyki wiatrowej na Bałtyku od 2018 roku i obecnie ma w swoim portfolio już ok. 20 projektów z tego obszaru, m.in. usługi dla inwestycji budowy farm wiatrowych Baltica-2 i Baltica-3 dla PGE Baltica.

Dzięki tej współpracy stworzyliśmy pierwszy na polskim rynku polsko-angielski słownik terminów z dziedziny morskiej energetyki wiatrowej, który wyznacza standardy nomenklatury offshore w Polsce.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

Jan Kowalski / Firma Przykładowa